Telewizor 46" Samsung ME46B

Używane

 • Telewizor poleasingowy

 • Rozmiar: 46" 
 • Funkcje: Odtwarzanie plików z USB
 • Montaż ścienny VESA: 200mm x 200mm
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080
 • Proporcje: Panoramiczne 16:9 
 • Wejścia: HDMI, DVI-D, VGA (D-Sub), Mini jack 3.5mm, RS232C, USB

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Przy zakupie tego produktu możesz otrzymać do 86 punktów. Łącznie za zakupy otrzymasz do 86 punktów , które mogą zostać wymienione na bon rabatowy o wartości 25,80 zł.


768,99 zł brutto

Raty Pay

x 36 rat

PayU | Raty i Microtech

Więcej informacji

  • usb.jpg

   Wygodne podłączanie urządzeń i nośników
   Standard USB pozwala na stabilny transfer danych

   Uniwersalny port USB dzięki któremu podłączysz niezliczoną ilość urządzeń. Klawiatura, mysz, telefon, aparat, kamera, skaner, głośniki, drukarka a nawet przenośna lodówka na USB. Port ten daje ogromne możliwości i z pewnością zostanie przez Ciebie wykorzystany.

   usb_promo.jpg
  • speaker.jpg

   Zintegrowany Sound System
   Zatop się w dźwiękach swojej ulubionej muzyki

   Muzyka, dźwięk rozlegający się dookoła są teraz w zasięgu Twojej ręki. Wbudowane głośniki pozwolą na swobodne słuchanie muzyki bez konieczności podłączania dodatkowego osprzętu. W domu w pracy, dźwięk spokojnej muzyki lub ulubionego filmu z pewnością umilą spędzany czas.

   speaker_promo.jpg
  • led.jpg

   Żywe kolory i oszczędność
   Wysoka jakość wyświetlanego obrazu

   Uzyskaj jeszcze lepszy zakres kolorów dzięki nowoczesnemu podświetleniu matrycy opartym na technologii LED. Jeszcze żywsze kolory i jeszcze czarniejsza czerń zapewnią idealne rozwiązanie dla osób ceniących wysoką jakość wyświetlanego obrazu.

   lcdled_promo.jpg
  • vesa.jpg

   Zamocuj monitor na ścianie
   Standard VESA

   Monitor możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.

   vesa_promo.jpg
  • class_icon.jpg

   Nasza klasyfikacja sprzętu
   Wiemy, że wygląd i stan techniczny ma dla Ciebie znaczenie

   Klasa "A" - Stan techniczny i wizualny - idealny, jak na nie nowy oczywiście. Sprzęt może posiadać mikro ślady użytkowania wynikające z normalnego użytkowania, a nowy właściciel będzie mógł długo cieszyć się z zakupionego urządzenia.

   Klasa "A-" - Sprzęt nie jest nowy, więc może posiadać minimalne ślady użytkowania jak ryski, przetarcia na wyświetlaczu bądź obudowie. Są to jednak ślady tak niewielkie, które nie powinny przeszkadzać w codziennym użytkowaniu.

   Klasa "PR" - Sprzęt w tej klasie jest sprawny technicznie w 100%, gdyż przechodzi przez szereg rygorystycznych testów. Przecena produktów w tej klasie związana jest w tym przypadku ze stanem wizualnym, który dla osób przywiązujących dużą wagę do estetyki może stanowić niedogodność . W tej klasie sprzęt może posiadać widoczne ślady użytkowania wynikające z transportu, intensywnej eksploatacji, nadmiernego czyszczenia wyświetlacza bądź obudowy.

   Klasa "EX" - To więcej niż klasa, to rodzaj asortymentu, który pochodzi z ekspozycji, po targach bądź testach, ale z przyczyn częstego przepakowywania, sprzęt wysyłany jest w opakowaniu zastępczym, dlatego też sprzęt tej klasy może posiadać drobne ślady związane z przepakowywaniem i transportowaniem. Jesteśmy pewni jego sprawności technicznej, dlatego też dajemy 2 lata pełnej gwarancji.

   {attribute_value_9}.jpg
+{attribute_value_7}.jpg

Specyfikacja

Producent Samsung
Model ME46B
Przekątna matrycy 46"
Rodzaj matrycy TFT z podświetleniem LED
Format ekranu 16:9
Czas reakcji 8ms
Jasność 350 cd/m2
Kontrast 5000:1
Odświeżanie 60Hz
Maksymalny kąt widzenia 178°
Wysokość [cm] 53,6
Szerokość [cm] 92,1
Głębokość [cm] 3
Waga [kg] 10,5
W zestawie dodatkowo W zestawie znajduje się WYŁĄCZNIE telewizor wraz z NOWYM, zafoliowanym pilotem marki Samsung - brak okablowania, podstawki etc.
Dodatkowe informacje Telewizor posiada MENU w języku polskim; Brak wbudowanego tunera DVB-T (do odbioru polskiej telewizji naziemnej wymagany jest zewnętrzny tuner dowolnej marki).
Wejścia Video HDMI, DVI-D, VGA (D-Sub), Mini jack 3.5mm, RS232C, USB
Wyjścia Video RGB, DVI-D, Mini jack 3.5mm, RS232C

Ostatnio przeglądane