Telewizor 32" NEC MultiSync LCD3210

Używane

 • Monitor poleasingowy

 • Rozmiar: 32" 
 • Klasa: A- 
 • Rozdzielczość: 1366  x 768
 • Proporcje: Panoramiczne 16:9 
 • Wejścia: RGB, VGA, DVI, COMPONENT, COMPOSITE 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Przy zakupie tego produktu możesz otrzymać do 29 punktów. Łącznie za zakupy otrzymasz do 29 punktów , które mogą zostać wymienione na bon rabatowy o wartości 8,70 zł.


299,99 zł brutto

Więcej informacji

  • led.jpg

   Żywe kolory i oszczędność
   Wysoka jakość wyświetlanego obrazu

   Uzyskaj jeszcze lepszy zakres kolorów dzięki nowoczesnemu podświetleniu matrycy opartym na technologii LED. Jeszcze żywsze kolory i jeszcze czarniejsza czerń zapewnią idealne rozwiązanie dla osób ceniących wysoką jakość wyświetlanego obrazu.

   lcdled_promo.jpg
  • vesa.jpg

   Zamocuj monitor na ścianie
   Standard VESA

   Monitor możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.

   vesa_promo.jpg
  • class_icon.jpg

   Nasza klasyfikacja sprzętu
   Wiemy, że wygląd i stan techniczny ma dla Ciebie znaczenie

   Klasa "A" - Stan techniczny i wizualny - idealny, jak na nie nowy oczywiście. Sprzęt może posiadać mikro ślady użytkowania wynikające z normalnego użytkowania, a nowy właściciel będzie mógł długo cieszyć się z zakupionego urządzenia.

   Klasa "A-" - Sprzęt nie jest nowy, więc może posiadać minimalne ślady użytkowania jak ryski, przetarcia na wyświetlaczu bądź obudowie. Są to jednak ślady tak niewielkie, które nie powinny przeszkadzać w codziennym użytkowaniu.

   Klasa "PR" - Sprzęt w tej klasie jest sprawny technicznie w 100%, gdyż przechodzi przez szereg rygorystycznych testów. Przecena produktów w tej klasie związana jest w tym przypadku ze stanem wizualnym, który dla osób przywiązujących dużą wagę do estetyki może stanowić niedogodność . W tej klasie sprzęt może posiadać widoczne ślady użytkowania wynikające z transportu, intensywnej eksploatacji, nadmiernego czyszczenia wyświetlacza bądź obudowy.

   Klasa "EX" - To więcej niż klasa, to rodzaj asortymentu, który pochodzi z ekspozycji, po targach bądź testach, ale z przyczyn częstego przepakowywania, sprzęt wysyłany jest w opakowaniu zastępczym, dlatego też sprzęt tej klasy może posiadać drobne ślady związane z przepakowywaniem i transportowaniem. Jesteśmy pewni jego sprawności technicznej, dlatego też dajemy 2 lata pełnej gwarancji.

   {attribute_value_9}.jpg
+{attribute_value_7}.jpg

Specyfikacja

Producent NEC
Model LCD3210
Przekątna matrycy 32"
Rodzaj matrycy LED 60 Hz
Rozdzielczość MAX 1366 x 768
Format ekranu 16:9
Czas reakcji 18 ms
Jasność 500 nitów
Kontrast 600:1
Maksymalny kąt widzenia 176°
Wysokość [cm] 79
Szerokość [cm] 48
Głębokość [cm] 14
Dodatkowe informacje Przedmiotem oferty jest wyłącznie telewizor. Brak pilota oraz okablowania - do telewizora pasuje każdy pilot uniwersalny. Okablowanie można zakupić na osobnej aukcji.
Wejścia Video RGB, VGA, DVI, COMPONENT, COMPOSITE, Audio Cyfrowe
Dodatkowe informacje o Klasie 'A-' Możliwe niewielkie rysy i plamy na matrycy.

Ostatnio przeglądane