Telewizor 32" LG M32

Używane

 • Telewizor poleasingowy

 • Rozmiar: 32" 
 • Montaż ścienny VESA: 200mm x 200mm
 • Rozdzielczość: 1366 x 768
 • Proporcje: Panoramiczne 16:9
 • Wejścia: Analogowe D-Sub, HDMI/DVI (cyfrowe), Composite video, Component, RS-232C, LAN, USB

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Przy zakupie tego produktu możesz otrzymać do 34 punktów. Łącznie za zakupy otrzymasz do 34 punktów , które mogą zostać wymienione na bon rabatowy o wartości 10,20 zł.


299,99 zł brutto

Więcej informacji

  • speaker.jpg

   Zintegrowany Sound System
   Zatop się w dźwiękach swojej ulubionej muzyki

   Muzyka, dźwięk rozlegający się dookoła są teraz w zasięgu Twojej ręki. Wbudowane głośniki pozwolą na swobodne słuchanie muzyki bez konieczności podłączania dodatkowego osprzętu. W domu w pracy, dźwięk spokojnej muzyki lub ulubionego filmu z pewnością umilą spędzany czas.

   speaker_promo.jpg
  • led.jpg

   Żywe kolory i oszczędność
   Wysoka jakość wyświetlanego obrazu

   Uzyskaj jeszcze lepszy zakres kolorów dzięki nowoczesnemu podświetleniu matrycy opartym na technologii LED. Jeszcze żywsze kolory i jeszcze czarniejsza czerń zapewnią idealne rozwiązanie dla osób ceniących wysoką jakość wyświetlanego obrazu.

   lcdled_promo.jpg
  • vesa.jpg

   Zamocuj monitor na ścianie
   Standard VESA

   Monitor możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.

   vesa_promo.jpg
  • class_icon.jpg

   Nasza klasyfikacja sprzętu
   Wiemy, że wygląd i stan techniczny ma dla Ciebie znaczenie

   Klasa "A" - Stan techniczny i wizualny - idealny, jak na nie nowy oczywiście. Sprzęt może posiadać mikro ślady użytkowania wynikające z normalnego użytkowania, a nowy właściciel będzie mógł długo cieszyć się z zakupionego urządzenia.

   Klasa "A-" - Sprzęt nie jest nowy, więc może posiadać minimalne ślady użytkowania jak ryski, przetarcia na wyświetlaczu bądź obudowie. Są to jednak ślady tak niewielkie, które nie powinny przeszkadzać w codziennym użytkowaniu.

   Klasa "PR" - Sprzęt w tej klasie jest sprawny technicznie w 100%, gdyż przechodzi przez szereg rygorystycznych testów. Przecena produktów w tej klasie związana jest w tym przypadku ze stanem wizualnym, który dla osób przywiązujących dużą wagę do estetyki może stanowić niedogodność . W tej klasie sprzęt może posiadać widoczne ślady użytkowania wynikające z transportu, intensywnej eksploatacji, nadmiernego czyszczenia wyświetlacza bądź obudowy.

   Klasa "EX" - To więcej niż klasa, to rodzaj asortymentu, który pochodzi z ekspozycji, po targach bądź testach, ale z przyczyn częstego przepakowywania, sprzęt wysyłany jest w opakowaniu zastępczym, dlatego też sprzęt tej klasy może posiadać drobne ślady związane z przepakowywaniem i transportowaniem. Jesteśmy pewni jego sprawności technicznej, dlatego też dajemy 2 lata pełnej gwarancji.

   {attribute_value_9}.jpg
+{attribute_value_7}.jpg

Specyfikacja

Producent LG
Model M32
Przekątna matrycy 32"
Rodzaj matrycy LCD
Format ekranu 16:9
Wysokość [cm] 49
Szerokość [cm] 80
Głębokość [cm] 10
Waga [kg] 14
W zestawie dodatkowo W zestawie znajduje się WYŁĄCZNIE telewizor - brak pilota, okablowania, podstawki etc.
Dodatkowe informacje Brak MENU w języku polskim Brak wbudowanego tunera DVB-T (do odbioru polskiej telewizji naziemnej wymagany jest zewnętrzny tuner dowolnej marki).
Wejścia Video Analogowe D-Sub, HDMI/DVI (cyfrowe), Composite video, Component, RS-232C, LAN, USB
Dodatkowe informacje o Klasie 'A-' Matryca w stanie bardzo dobrym.
Dodatkowe informacje o Klasie 'PR' Na ekranie oraz obudowie mogą znajdować się rysy. Matryca może posiadać przebarwienia bądź delikatne wypalenia.

Ostatnio przeglądane