Smartfon Samsung Galaxy S5 Mini

Używane

 • Smartfon Poleasingowy

 • Przekątna ekranu: 4,5" 
 • Procesor: Exynos 3470 1,4 GHz
 • Ilość rdzeni: 4 
 • Rozdzielczość: 720 x 1280 
 • Panel LCD: Super AMOLED 
 • Pamięć wbudowana: 16 GB 
 • Aparat: 8 Megapikseli 
 • System: Android

Więcej szczegółów

24 Przedmioty

Przy zakupie tego produktu możesz otrzymać do 36 punktów. Łącznie za zakupy otrzymasz do 36 punktów , które mogą zostać wymienione na bon rabatowy o wartości 10,80 zł.


298,99 zł brutto

Więcej informacji

  • bluetooth.jpg

   Bez kabli, bez problemów, bez wysiłku
   Bardzo prosta w obsłudze komunikacja bluetooth

   Korzystaj z nowoczesnego bezprzewodowego połączenia Bluetooth w domu, w pracy, przesyłaj dane między różnorodnymi urządzeniami multimediami również wspierającymi tą technologię. Nie musisz plątać się już w kablach. Bezprzewodowe słuchawki by wygodniej słuchać muzyki czy nawet zwykłe przesłanie zdjęć z telefonu na komputer mogą stać się łatwą i przyjemną codziennością.

   bth_promo.jpg
  • wifi.jpg

   Doskonała łączność bezprzewodowa WiFi
   Swoboda i radość z rozrywki w dowolnym miejscu

   Dzięki zainstalowanemu modułowi łączności bezprzewodowej WiFi 802.11 masz gwarancję, że urządzenie w nie wyposażone stanie się centrum łącznośc i rozrywki całej rodziny. Bez przeszkód będziesz mógł korzystać ze strumieniowania muzyki oraz filmów.

   wifi_promo.jpg
  • cam.jpg

   Wbudowana kamera internetowa
   Komunikuj się ze znajomymi i rodziną

   Wbudowana kamera to rozwiązanie dla osób które chcą rozmawiać przy użyciu swojego sprzętu. W połączeniu z programem Skype daje możliwość prowadzenia konwersacji nie tylko ze znajomymi ale również biznesowych w każdym zakątku świata, gdzie jest dostęp do Internetu. Pozwoli również na wykonywanie zdjęć na własny użytek.

   webcam_promo.jpg
  • speaker.jpg

   Zintegrowany Sound System
   Zatop się w dźwiękach swojej ulubionej muzyki

   Muzyka, dźwięk rozlegający się dookoła są teraz w zasięgu Twojej ręki. Wbudowane głośniki pozwolą na swobodne słuchanie muzyki bez konieczności podłączania dodatkowego osprzętu. W domu w pracy, dźwięk spokojnej muzyki lub ulubionego filmu z pewnością umilą spędzany czas.

   speaker_promo.jpg
  • class_icon.jpg

   Nasza klasyfikacja sprzętu
   Wiemy, że wygląd i stan techniczny ma dla Ciebie znaczenie

   Klasa "A" - Stan techniczny i wizualny - idealny, jak na nie nowy oczywiście. Sprzęt może posiadać mikro ślady użytkowania wynikające z normalnego użytkowania, a nowy właściciel będzie mógł długo cieszyć się z zakupionego urządzenia.

   Klasa "A-" - Sprzęt nie jest nowy, więc może posiadać minimalne ślady użytkowania jak ryski, przetarcia na wyświetlaczu bądź obudowie. Są to jednak ślady tak niewielkie, które nie powinny przeszkadzać w codziennym użytkowaniu.

   Klasa "PR" - Sprzęt w tej klasie jest sprawny technicznie w 100%, gdyż przechodzi przez szereg rygorystycznych testów. Przecena produktów w tej klasie związana jest w tym przypadku ze stanem wizualnym, który dla osób przywiązujących dużą wagę do estetyki może stanowić niedogodność . W tej klasie sprzęt może posiadać widoczne ślady użytkowania wynikające z transportu, intensywnej eksploatacji, nadmiernego czyszczenia wyświetlacza bądź obudowy.

   Klasa "EX" - To więcej niż klasa, to rodzaj asortymentu, który pochodzi z ekspozycji, po targach bądź testach, ale z przyczyn częstego przepakowywania, sprzęt wysyłany jest w opakowaniu zastępczym, dlatego też sprzęt tej klasy może posiadać drobne ślady związane z przepakowywaniem i transportowaniem. Jesteśmy pewni jego sprawności technicznej, dlatego też dajemy 2 lata pełnej gwarancji.

   {attribute_value_9}.jpg
{attribute_value_6}.jpg
+{attribute_value_7}.jpg

Specyfikacja

Producent Samsung
Model Galaxy S5 Mini
Przekątna matrycy 4,5"
Rodzaj matrycy Super AMOLED
Rozdzielczość MAX 720 x 1280 px
Procesor Samsung Exynos 3470 1,4 GHz
Ilość rdzeni 4
Transmisja danych HSDPA+, EDGE, WiFi
Pamięć RAM 1,5 GB
Złącza micro SIM, micro USB, słuchawkowe mini-jack, czytnik kart MicroSD
Format wideo H.263, H.264, MPEG4
Komunikacja sieciowa Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, DLNA
Wysokość [cm] 13,1
Szerokość [cm] 6,5
Głębokość [cm] 0,9
Waga [kg] 0,120
Bateria Li-Ion 2100 mAh
Okablowanie Kabel + ładowarka
Klasa sprzętu Klasa "A-"
Aparat 8 Mpx (tył), 2 Mpx (przód)
Pojemność pamięci podręcznej 16 GB

Ostatnio przeglądane