Smartfon Samsung Galaxy Xcover 2 (Wodoodporny IP68)

Używane

 • Smartfon poleasingowy

 • Ekran: 4" (480 x 800 Kolorowy TFT) 
 • Procesor: U8500 1GHz (2 rdzenie) 
 • Pamięć wbudowana: 2 GB
 • Aparat: 5 Megapikseli
 • System: Android 4.1 Jelly Bean
 • Wyjścia: Wyjście słuchawkowe, USB

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Przy zakupie tego produktu możesz otrzymać do 20 punktów. Łącznie za zakupy otrzymasz do 20 punktów , które mogą zostać wymienione na bon rabatowy o wartości 6,00 zł.


169,99 zł brutto

Więcej informacji

  • wifi.jpg

   Doskonała łączność bezprzewodowa WiFi
   Swoboda i radość z rozrywki w dowolnym miejscu

   Dzięki zainstalowanemu modułowi łączności bezprzewodowej masz gwarancję, że urządzenie w nie wyposażone stanie się centrum łącznośc i rozrywki całej rodziny. Bez przeszkód będziesz mógł korzystać ze strumieniowania muzyki oraz filmów.

   wifi_promo.jpg
  • cam.jpg

   Wbudowany aparat
   Komunikuj się ze znajomymi i rodziną

   Wbudowana kamera to rozwiązanie dla osób które chcą rozmawiać przy użyciu swojego sprzętu. W połączeniu z programem Skype daje możliwość prowadzenia konwersacji nie tylko ze znajomymi ale również biznesowych w każdym zakątku świata, gdzie jest dostęp do Internetu. Pozwoli również na wykonywanie zdjęć na własny użytek.

   webcam_promo.jpg
  • class_icon.jpg

   Nasza klasyfikacja sprzętu
   Wiemy, że wygląd i stan techniczny ma dla Ciebie znaczenie

   Klasa "A" - Stan techniczny i wizualny - idealny, jak na nie nowy oczywiście. Sprzęt może posiadać mikro ślady użytkowania wynikające z normalnego użytkowania, a nowy właściciel będzie mógł długo cieszyć się z zakupionego urządzenia.

   Klasa "A-" - Sprzęt nie jest nowy, więc może posiadać minimalne ślady użytkowania jak ryski, przetarcia na wyświetlaczu bądź obudowie. Są to jednak ślady tak niewielkie, które nie powinny przeszkadzać w codziennym użytkowaniu.

   Klasa "PR" - Sprzęt w tej klasie jest sprawny technicznie w 100%, gdyż przechodzi przez szereg rygorystycznych testów. Przecena produktów w tej klasie związana jest w tym przypadku ze stanem wizualnym, który dla osób przywiązujących dużą wagę do estetyki może stanowić niedogodność . W tej klasie sprzęt może posiadać widoczne ślady użytkowania wynikające z transportu, intensywnej eksploatacji, nadmiernego czyszczenia wyświetlacza bądź obudowy.

   Klasa "EX" - To więcej niż klasa, to rodzaj asortymentu, który pochodzi z ekspozycji, po targach bądź testach, ale z przyczyn częstego przepakowywania, sprzęt wysyłany jest w opakowaniu zastępczym, dlatego też sprzęt tej klasy może posiadać drobne ślady związane z przepakowywaniem i transportowaniem. Jesteśmy pewni jego sprawności technicznej, dlatego też dajemy 2 lata pełnej gwarancji.

   {attribute_value_9}.jpg
{attribute_value_6}.jpg
+{attribute_value_7}.jpg

Specyfikacja

Producent Samsung
Model Xcover 2
Przekątna matrycy 4,0"
Rodzaj matrycy Kolorowy / TFT
Rozdzielczość MAX 480 x 800
Procesor ST-Ericsson NovaThor U8500 1,0GHz
Ilość rdzeni 2
Transmisja danych HSPA (+), HSDPA, LTE, GSM/EDGE
Pamięć RAM 1 GB
Kamera Nagrywanie: 1280x720
Rozdzielczość aparatu [Mpix] 5
Format wideo H.263, H.264, MPEG4
Komunikacja sieciowa Wi-Fi v802.11 b/g/n Bluetooth v4.0
Wysokość x Szerokość x Głębokość 130,50 x 67,70 x 12,00 [mm]
Waga [kg] 148,5 [g]

Ostatnio przeglądane