Samsung Galaxy S3 16GB

Używane

 • Przekątna ekranu: 4,8"
 • Procesor: Exynos 4412 Quad 1,4 GHz
 • Ilość rdzeni: 4 
 • Rozdzielczość: 720 x 1280 
 • Panel LCD: Super AMOLED  
 • Pamięć wbudowana: 16 GB 
 • Aparat: 8 Megapikseli 
 • System: Android 

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Przy zakupie tego produktu możesz otrzymać do 36 punktów. Łącznie za zakupy otrzymasz do 36 punktów , które mogą zostać wymienione na bon rabatowy o wartości 10,80 zł.


369,99 zł brutto

Więcej informacji

  • Bez kabli, bez problemów, bez wysiłku
   Bardzo prosta w obsłudze komunikacja bluetooth

   Korzystaj z nowoczesnego bezprzewodowego połączenia Bluetooth w domu, w pracy, przesyłaj dane między różnorodnymi urządzeniami multimediami również wspierającymi tą technologię. Nie musisz plątać się już w kablach. Bezprzewodowe słuchawki by wygodniej słuchać muzyki czy nawet zwykłe przesłanie zdjęć z telefonu na komputer mogą stać się łatwą i przyjemną codziennością.

  • Doskonała łączność bezprzewodowa WiFi
   Swoboda i radość z rozrywki w dowolnym miejscu

   Dzięki zainstalowanemu modułowi łączności bezprzewodowej WiFi 802.11 masz gwarancję, że urządzenie w nie wyposażone stanie się centrum łącznośc i rozrywki całej rodziny. Bez przeszkód będziesz mógł korzystać ze strumieniowania muzyki oraz filmów.

  • Wbudowana kamera internetowa
   Komunikuj się ze znajomymi i rodziną

   Wbudowana kamera to rozwiązanie dla osób które chcą rozmawiać przy użyciu swojego sprzętu. W połączeniu z programem Skype daje możliwość prowadzenia konwersacji nie tylko ze znajomymi ale również biznesowych w każdym zakątku świata, gdzie jest dostęp do Internetu. Pozwoli również na wykonywanie zdjęć na własny użytek.

  • Zintegrowany Sound System
   Zatop się w dźwiękach swojej ulubionej muzyki

   Muzyka, dźwięk rozlegający się dookoła są teraz w zasięgu Twojej ręki. Wbudowane głośniki pozwolą na swobodne słuchanie muzyki bez konieczności podłączania dodatkowego osprzętu. W domu w pracy, dźwięk spokojnej muzyki lub ulubionego filmu z pewnością umilą spędzany czas.

  • Nasza klasyfikacja sprzętu
   Wiemy, że wygląd i stan techniczny ma dla Ciebie znaczenie

   Klasa "A" - Stan techniczny i wizualny - idealny, jak na nie nowy oczywiście. Sprzęt może posiadać mikro ślady użytkowania wynikające z normalnego użytkowania, a nowy właściciel będzie mógł długo cieszyć się z zakupionego urządzenia.

   Klasa "A-" - Sprzęt nie jest nowy, więc może posiadać minimalne ślady użytkowania jak ryski, przetarcia na wyświetlaczu bądź obudowie. Są to jednak ślady tak niewielkie, które nie powinny przeszkadzać w codziennym użytkowaniu.

   Klasa "PR" - Sprzęt w tej klasie jest sprawny technicznie w 100%, gdyż przechodzi przez szereg rygorystycznych testów. Przecena produktów w tej klasie związana jest w tym przypadku ze stanem wizualnym, który dla osób przywiązujących dużą wagę do estetyki może stanowić niedogodność . W tej klasie sprzęt może posiadać widoczne ślady użytkowania wynikające z transportu, intensywnej eksploatacji, nadmiernego czyszczenia wyświetlacza bądź obudowy.

   Klasa "EX" - To więcej niż klasa, to rodzaj asortymentu, który pochodzi z ekspozycji, po targach bądź testach, ale z przyczyn częstego przepakowywania, sprzęt wysyłany jest w opakowaniu zastępczym, dlatego też sprzęt tej klasy może posiadać drobne ślady związane z przepakowywaniem i transportowaniem. Jesteśmy pewni jego sprawności technicznej, dlatego też dajemy 2 lata pełnej gwarancji.


Specyfikacja

ProducentSamsung
ModelGalaxy S3
Przekątna matrycy4,8"
Rodzaj matrycySuper AMOLED
Rozdzielczość MAX720 x 1280 px
ProcesorExynos 4412 Quad 1,4 GHz
Ilość rdzeni4
Transmisja danychHSDPA+, EDGE, WiFi
Pamięć RAM1 GB
Dysk twardy16 GB
Złączamicro SIM, micro USB, słuchawkowe mini-jack, czytnik kart MicroSD
Format wideoH.263, H.264, MPEG4
Komunikacja sieciowaWi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, DLNA
Wysokość [cm]14
Szerokość [cm]70
Głębokość [cm]0,8
Waga [kg]0.133
BateriaLi-Ion 2100 mAh
Aparat8 Mpx (tył), 2 Mpx (przód)

15 innych produktów w tej samej kategorii: