Nokia 105 Classic

Używane

 • Telefon poleasingowy 

 • Kolor: Czarny 
 • Ekran: Kolorowy 1,45" 128 x 128 px 
 • Czas czuwania: Do 35 dni 
 • Funkcje dodatkowe: Latarka LED, Radio FM 
 • Wyjścia: Wyjście słuchawkowe, złącze ładowania Nokia 

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

Przy zakupie tego produktu możesz otrzymać do 7 punktów. Łącznie za zakupy otrzymasz do 7 punktów , które mogą zostać wymienione na bon rabatowy o wartości 2,10 zł.


74,99 zł brutto

Więcej informacji

  • Nasza klasyfikacja sprzętu
   Wiemy, że wygląd i stan techniczny ma dla Ciebie znaczenie

   Klasa "A" - Stan techniczny i wizualny - idealny, jak na nie nowy oczywiście. Sprzęt może posiadać mikro ślady użytkowania wynikające z normalnego użytkowania, a nowy właściciel będzie mógł długo cieszyć się z zakupionego urządzenia.

   Klasa "A-" - Sprzęt nie jest nowy, więc może posiadać minimalne ślady użytkowania jak ryski, przetarcia na wyświetlaczu bądź obudowie. Są to jednak ślady tak niewielkie, które nie powinny przeszkadzać w codziennym użytkowaniu.

   Klasa "PR" - Sprzęt w tej klasie jest sprawny technicznie w 100%, gdyż przechodzi przez szereg rygorystycznych testów. Przecena produktów w tej klasie związana jest w tym przypadku ze stanem wizualnym, który dla osób przywiązujących dużą wagę do estetyki może stanowić niedogodność . W tej klasie sprzęt może posiadać widoczne ślady użytkowania wynikające z transportu, intensywnej eksploatacji, nadmiernego czyszczenia wyświetlacza bądź obudowy.

   Klasa "EX" - To więcej niż klasa, to rodzaj asortymentu, który pochodzi z ekspozycji, po targach bądź testach, ale z przyczyn częstego przepakowywania, sprzęt wysyłany jest w opakowaniu zastępczym, dlatego też sprzęt tej klasy może posiadać drobne ślady związane z przepakowywaniem i transportowaniem. Jesteśmy pewni jego sprawności technicznej, dlatego też dajemy 2 lata pełnej gwarancji.


Specyfikacja

ProducentNokia
Model105 Classic
Przekątna matrycy1,45"
Rodzaj matrycyKolorowy / TFT
Rozdzielczość MAX128 x 128
Transmisja danych2G
Wysokość [cm]10,1
Szerokość [cm]4,5
Głębokość [cm]1,4
Waga [kg]0.7
BateriaLitowo-jonowa 800 mAh
OkablowanieOryginalna ładowarka Nokia
W zestawie dodatkowoOryginalne pudełko + polska instrukcja

28 innych produktów w tej samej kategorii: