Monitor dokujący 23" HP L2311C

Używane

 • Rozmiar Matryca: 23"
 • Rozdzielczość natywna: 1920x1080 
 • Technologia: TFT LED 
 • Proporcje: Panoramiczna 16:9 
 • Złącza: 1x VGA, 4x USB typ A, 1x USB 3.0 typ B, 2x Audio Jack, 1x RJ-45, Wbudowana kamera 720p

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Przy zakupie tego produktu możesz otrzymać do 19 punktów. Łącznie za zakupy otrzymasz do 19 punktów , które mogą zostać wymienione na bon rabatowy o wartości 5,70 zł.


198,99 zł brutto

Więcej informacji

  • vga.jpg

   Standard VGA, który się nie starzeje
   Chodź mineło już wiele czasu nadal jest on najpopularniejszy

   W dalszym ciągu najpopularniejszy port graficzny VGA (D-Sub DE-15F), który umożliwi Ci przeglądanie multimediów na zewnętrznym monitorze. Dzięki temu portowi możesz uzyskać paletę nawet 260 tys. kolorów. Żywy obraz na ekranie zewnętrznego monitora z pewnością podziała na wyobraźnię.

   vga_promo.jpg

  • dvi_promo.jpg
  • class_icon.jpg

   Nasza klasyfikacja sprzętu
   Wiemy, że wygląd i stan techniczny ma dla Ciebie znaczenie

   Klasa "A" - Stan techniczny i wizualny - idealny, jak na nie nowy oczywiście. Sprzęt może posiadać mikro ślady użytkowania wynikające z normalnego użytkowania, a nowy właściciel będzie mógł długo cieszyć się z zakupionego urządzenia.

   Klasa "A-" - Sprzęt nie jest nowy, więc może posiadać minimalne ślady użytkowania jak ryski, przetarcia na wyświetlaczu bądź obudowie. Są to jednak ślady tak niewielkie, które nie powinny przeszkadzać w codziennym użytkowaniu.

   Klasa "PR" - Sprzęt w tej klasie jest sprawny technicznie w 100%, gdyż przechodzi przez szereg rygorystycznych testów. Przecena produktów w tej klasie związana jest w tym przypadku ze stanem wizualnym, który dla osób przywiązujących dużą wagę do estetyki może stanowić niedogodność . W tej klasie sprzęt może posiadać widoczne ślady użytkowania wynikające z transportu, intensywnej eksploatacji, nadmiernego czyszczenia wyświetlacza bądź obudowy.

   Klasa "EX" - To więcej niż klasa, to rodzaj asortymentu, który pochodzi z ekspozycji, po targach bądź testach, ale z przyczyn częstego przepakowywania, sprzęt wysyłany jest w opakowaniu zastępczym, dlatego też sprzęt tej klasy może posiadać drobne ślady związane z przepakowywaniem i transportowaniem. Jesteśmy pewni jego sprawności technicznej, dlatego też dajemy 2 lata pełnej gwarancji.

   {attribute_value_9}.jpg
+{attribute_value_7}.jpg

Specyfikacja

Producent HP
Model Compaq L2311C
Przekątna matrycy 23"
Rodzaj matrycy TFT LED
Format ekranu 16:9
Jasność 250 cd/m²
Kontrast 1000:1
Odświeżanie 50-76 Hz
Maksymalny kąt widzenia 160-170 stopni
Wejścia/wyjścia monitora 1x VGA, 4x USB typ A, 1x USB 3.0 typ B, 2x Audio Jack, 1x RJ-45, Wbudowana kamera 720p
Okablowanie Brak. Chroń środowisko! Nie wyrzucaj starych kabli!
Dodatkowe informacje Monitor dokujący pozwala na podłączenie laptopa marki HP jednym kablem USB i korzystanie z portów Ethernet, USB, kamery internetowej i wszystkich innych unikatowych cech tego monitora podczas pracy w domu.

Ostatnio przeglądane