Monitor 21" Samsung SyncMaster 214T

Używane

 • Monitor poleasingowy

 • Rozmiar: 21"
 • Rozdzielczość: 1600x1200 
 • Technologia: TN
 • Proporcje: Klasyczna 4:3 
 • Złącza: VGA, DVI, S-Video, Composit 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Przy zakupie tego produktu możesz otrzymać do 8 punktów. Łącznie za zakupy otrzymasz do 8 punktów , które mogą zostać wymienione na bon rabatowy o wartości 2,40 zł.


89,99 zł brutto

Więcej informacji

  • vga.jpg

   Standard VGA, który się nie starzeje
   Chodź mineło już wiele czasu nadal jest on najpopularniejszy

   W dalszym ciągu najpopularniejszy port graficzny VGA (D-Sub DE-15F), który umożliwi Ci przeglądanie multimediów na zewnętrznym monitorze. Dzięki temu portowi możesz uzyskać paletę nawet 260 tys. kolorów. Żywy obraz na ekranie zewnętrznego monitora z pewnością podziała na wyobraźnię.

   vga_promo.jpg
  • dvi.jpg

   Wysoka rozdzielczość obrazu dzięki złączu DVI
   Przedstawiamy godnego następcę analogowego złącza VGA

   Cyfrowej jakości standard złącza pomiędzy Twoim komputerem a monitorem dzięki któremu uzyskasz wysoką jakość wyświetlanego obrazu. Oglądaj zdjęcia, filmy w wysokiej rozdzielczości ciesząc się szczegółami do tej pory niewidocznymi przy zwykłym analogowym wyjściu obrazu.

   dvi_promo.jpg
  • pivot.jpg

   Funkcja PIVOT
   Ustaw ekran w wygodnej pozycji

   Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.

   pivot_promo.jpg
  • class_icon.jpg

   Nasza klasyfikacja sprzętu
   Wiemy, że wygląd i stan techniczny ma dla Ciebie znaczenie

   Klasa "A" - Stan techniczny i wizualny - idealny, jak na nie nowy oczywiście. Sprzęt może posiadać mikro ślady użytkowania wynikające z normalnego użytkowania, a nowy właściciel będzie mógł długo cieszyć się z zakupionego urządzenia.

   Klasa "A-" - Sprzęt nie jest nowy, więc może posiadać minimalne ślady użytkowania jak ryski, przetarcia na wyświetlaczu bądź obudowie. Są to jednak ślady tak niewielkie, które nie powinny przeszkadzać w codziennym użytkowaniu.

   Klasa "PR" - Sprzęt w tej klasie jest sprawny technicznie w 100%, gdyż przechodzi przez szereg rygorystycznych testów. Przecena produktów w tej klasie związana jest w tym przypadku ze stanem wizualnym, który dla osób przywiązujących dużą wagę do estetyki może stanowić niedogodność . W tej klasie sprzęt może posiadać widoczne ślady użytkowania wynikające z transportu, intensywnej eksploatacji, nadmiernego czyszczenia wyświetlacza bądź obudowy.

   Klasa "EX" - To więcej niż klasa, to rodzaj asortymentu, który pochodzi z ekspozycji, po targach bądź testach, ale z przyczyn częstego przepakowywania, sprzęt wysyłany jest w opakowaniu zastępczym, dlatego też sprzęt tej klasy może posiadać drobne ślady związane z przepakowywaniem i transportowaniem. Jesteśmy pewni jego sprawności technicznej, dlatego też dajemy 2 lata pełnej gwarancji.

   {attribute_value_9}.jpg
+{attribute_value_7}.jpg

Specyfikacja

Producent Samsung
Model SyncMaster 214T
Przekątna matrycy 21"
Rodzaj matrycy TFT TN
Rozdzielczość MAX 1600×1200
Format ekranu 4:3
Czas reakcji 25 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast 1000:1
Odświeżanie 75Hz
Maksymalny kąt widzenia 178
Wejścia/wyjścia monitora 1x VGA(D-SUB), 1x DVI, Composite, S-Video
Wysokość [cm] 46.73
Szerokość [cm] 46.99
Głębokość [cm] 22.86
Waga [kg] 8.79
Okablowanie Brak. Chroń środowisko! Nie wyrzucaj starych kabli!
Dodatkowe informacje Regulacja wysokośći, PIVOT
Dodatkowe informacje o Klasie 'PR' Plamki widoczne jedynie na jasnych tłach w prawej dolnej części matrycy. Drobne ryski na ekranie (widoczne na zdjęciu).

Ostatnio przeglądane